Logo BAPEBrány

Mříže

KONTAKTUJTE NÁS

Máte-li zájem o naše produkty a služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného produktu a navrhneme to nejlepší řešení pro váš dům.

Jiří Baják, tel. +420 777 294 248


Jiří Baják
Tel. +420 777 294 248
Brány, mříže

Brány, mříže

Nabízíme posuvné ocelové brány po kolejnici, samonosné ocelové brány, křídlové a dvoukřídlové brány a branky, ocelové rolovací mříže, pohony a kování bran.

Ocelové brány

Ocelové brány jsou svařované certifikované konstrukce z ocelových uzavřených profilů. Každá brána splňuje bezpečnostní požadavky dle normy EN 13241-1:2004. Brány jsou dodávány na zakázku dle požadavků zákazníka. Brány jsou vyráběny bez i s povrchovou úpravou, nejčastěji žárovým zinkem.

Provedení ocelových bran:
Brány, mříže
Brány, mříže
Brány, mříže
Brány, mříže

Hliníkové brány

Brány Fragmentica jsou sestaveny pouze z hliníkových proflů což zajišťuje vysokou odolnost vůči klimatickým podmínkám. A spolu s použitím nerezového spojovacího materiálu si můžete zajistit korozivzdornost na mnoho let. S pomocí návodu sestavíte bránu bez nutnosti vlastnit dílnu či drahé přístroje. Také se vyhnete svařování. Všechny díly jsou dodány hotové.

Provedení hliníkových bran:
Brány, mříže
Brány, mříže
Brány, mříže
Brány, mříže

Mříže

Rolovací mříže jsou vhodným zabezpečením výloh, vstupů do prodejen, skladových prostor atd. Velké využití mají v nákupních centrech. Dodáváme několik typů, z kterých je možné vybírat. Naše mříže jsou ocelové a již v základním provedení obsahují motor.

Typy mříží:
Brány, mříže
Copyright © Rolety BAPE | 2016 Vyrobil WEBdesign Znojman