Logo BAPEGarážová vrata

Garážová vrata

KONTAKTUJTE NÁS

Máte-li zájem o naše produkty a služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného produktu a navrhneme to nejlepší řešení pro váš dům.

Jiří Baják, tel. +420 777 294 248


Jiří Baják
Tel. +420 777 294 248
Garážová vrata

Garážová vrata, garážová technika - Znojmo, Třebíč

Naše garážová vrata jsou vyráběna na míru Vašim požadavkům. Vyberte si z pěti unikátních designů a dejte Vaší garáži jedinečný styl. Naše garážové pohony Vám zaručí naprostý komfort nejen při ovládání garážových vrat, ale také stoprocentní funkčnost při ochraně Vašeho majetku. Díky špičkové kvalitě pohonů Vám můžeme garantovat nekompromisní spolehlivost a bezpečnost fungování pohonů, které Vás zkrátka nikdy nenechají ve štychu.

Katalog Jimi Tore

Sekční garážová vrata Jimi Tore

Komponenty garážových vrat jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů od uznávaných evropských výrobců. Kvalita zpracovávaného ocelového plechu oboustranně žárově zinkovaného o síle 0,5 mm je doplněna povrchovou úpravou práškovou polyesterovou barvou RAL 9010. Námi dodávaná vrata, včetně používaných komponentů, mají veškeré atesty českých případně také západoevropských atestačních ústavů garantujících nejvyšší kvalitu.

Provedení garážových vrat:
Garážová vrata
Garážová vrata
Garážová vrata
Garážová vrata
Garážová vrata
Garážová vrata
Garážová vrata
Garážová vrata

Průmyslová vrata Jimi Tore

Naše průmyslová vrata Vám nabízejí jedinečné spojení kvalitního designu a nepřekonatelné odolnosti. Uspokojíme požadavky jakkoli širokého podnikatelského spektra. Dokážeme vyrobit vrata zkoušená těžkým provozem, ale také vrata sloužícím spíše komerčním účelům s vyšším bezpečnostním rizikem. Je jen na Vás, které si vyberete! Průmyslová vrata vyrábíme v ocelovém a hliníkovém provedení s izolační PUR pěnou bez freonů. Jednotlivé sekce mohou být plné či prosklené případně částečně prosklené. Navíc mohou být provedeny ve firemních barvách společnosti dle vzorníků RAL nebo PANTONE.

Garážová vrata
Garážová vrata
Garážová vrata
Garážová vrata

Garážové pohony

Garážové pohony musí zaručit bezpečnost pro člověka i stroj. V naší společnosti uznáváme dva druhy bezpečnosti, a to bezpečnost se zřetelem na ovládání vrat pomocí pohonu, nebo bezpečnost pro ochranu a dlouhodobé zachování Vašeho majetku. Naše pojistka uzavíracích hran zajišťuje spolehlivě místa s nebezpečím střihu či skřípnutí.

Copyright © Rolety BAPE | 2016 Vyrobil WEBdesign Znojman