Logo BAPEŽaluzie

Rolety

KONTAKTUJTE NÁS

Máte-li zájem o naše produkty a služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného produktu a navrhneme to nejlepší řešení pro váš dům.

Jiří Baják, tel. +420 777 294 248


Jiří Baják
Tel. +420 777 294 248
Interiérová stínící technika

Interiérová stínící technika - Znojmo, Třebíč

Prodej, montáž a servis kompletního sortimentu interiérové stínící techniky. Jsme spolehlivým dodavatelem kvalitních produktů interiérové stínící techniky, nabízíme vnitřní žaluzie a rolety Climax, Velux.

Vnitřní žaluzie Climax

Máme jednu z nejširších nabídek na trhu, která Vám umožní si barevně sladit vnitřní žaluzie s oknem či barvou interiéru. Jedná se o kvalitní, ale cenově dostupný způsob stínění interiéru. Nabízíme vám možnost vybrat si žaluzie ručně nebo motoricky ovládané. V naší nabídce najdete vnitřní žaluzie vhodné pro všechny typy oken. I zde si můžete vybrat ze široké škály provedení i barev.

Žaluzie
Žaluzie
Žaluzie
Žaluzie

Látkové rolety Climax

Garážová vrata sekční, roletová a průmyslová garážová vrata.
Naše garážová vrata jsou vyráběna na míru Vašim požadavkům. Vyberte si z pěti unikátních designů a dejte Vaší garáži jedinečný styl. Vaše nová garážová vrata nebudou jen stylová, ale díky sofistikované konstrukci také nanejvýš bezpečná. Naším posláním je dodávat kvalitní český výrobek, který uspokojí potřeby každého zákazníka a to za rozumnou cenu. Dodáváme privátní a průmyslová garážová vrata českého výrobce firmy JIMI TORE.

Žaluzie
Žaluzie
Žaluzie
Žaluzie

Rolety a žaluzie VELUX

Rolety a žaluzie VELUX jsou navržené tak, aby splnily požadavky na regulaci tepla a světla v podkroví. Kompletní sortiment vnitřních a venkovních rolet a žaluzií vám nabízí možnost výběru toho nejvhodnějšího řešení, ať už požadujete úplné zatemnění v ložnici, funkční stínění v kuchyni a nebo zabránění přehřívání obývacího pokoje.

Katalog originální stínící techniky VELUX

Copyright © Rolety BAPE | 2016 Vyrobil WEBdesign Znojman